top of page
restrial-logo-3.png

Sídlo společnosti: V sadech 1081/4a, 160 00, Praha 6, Česká republika

Společnost ResTrial je poskytovatelem ambulantních zdravotních služeb od roku 2009. Zakládáme si na kvalitě zdravotnického personálu, pokročilých lékařských postupech i moderní technologii. Heslo „Zdravotnictví s důvěrou“ pro nás není pouhou frází.

 

Ambulantní péči zajišťujeme v moderních prostorech v následujících oborech: Diabetologie, Endokrinologie, Gastroenterologie, Všeobecné praktické lékařství a Dětské lékařství. Součástí našich klinik na Praze 4 a 8 je i lékárenská péče. 

P4 recepce_edited.jpg

Diabetologie patřila mezi první obor, kterým se naše společnost začala zabývat. Naším cílem je dosáhnout a dlouhodobě udržet hodnoty glukózy, lipidů a krevního tlaku v takových mezích, které doporučují mezinárodní odborné společnosti jako je EASD nebo ADA. Provádíme individuální i skupinovou edukaci diabetiků dle Standard pro edukaci přijatých Českou diabetologickou společností. V současné době se řadíme v České republice mezi ta pracoviště, která pečují o vůbec největší počty pacientů s diabetem.


V odbornosti endokrinologie poskytujeme komplexní zdravotní služby pacientům s poruchami funkce žláz s vnitřní sekrecí tzv. endokrinopatiemi. V léčbě našich pacientů s endokrinologickými chorobami je našim cílem postupovat v souladu s doporučeními mezinárodních odborných lékařských společností. Spolupracujeme s Endokrinologickým ústavem, Všeobecnou fakultní nemocnicí a s Fakultní nemocnicí Motol. 

Ordinace všeobecného praktického lékařství poskytuje pacientům komplexní lékařskou péči, která zahrnuje péči léčebnou, preventivní a také činnost posudkovou. Samozřejmostí je moderní přístrojové vybavení ordinace. V případně potřeby je naše pracoviště úzce navázáno na specializované ambulance.

Kotva 3

V ambulancích pediatrie zajišťujeme preventivní a léčebnou péči od narození do 19 let, pečujeme o předčasně narozené a jinak rizikové děti. Naše pediatrická pracoviště jsou koncipované jako moderní pediatrické ambulance s technickým vybavením umožňujícím rychlou ambulantní diagnostiku. Péče je založená na nejnovějších medicínských poznatcích a přístupech v souladu s individuálním přístupem ke každému dítěti.

Gastroenterologickou péči neustále rozšiřujeme. Poskytujeme kompletní spektrum endoskopických diagnostických a terapeutických výkonů, gastroenterologickou poradnu pro pacienty s chronickými onemocněními zažívacího traktu, stejně jako hepatologickou poradnu pro pacienty s chorobami jater. Naše pracoviště jsou vybavena špičkovou endoskopickou technikou, stabilní medicínský tým tvoří zkušení a vstřícní lékaři, lékařky a zdravotní setry. Patříme mezi centra screeningové koloskopie, v roce 2021 provedla naše pracoviště v rámci center v ČR vůbec nejvíce screeningových koloskopií v programu prevence nádorů tlustého střeva a konečníku. V roce 2021 jsme získali statut IBD centra a máme tak možnost podávat biologickou léčbu pacientům s těžkým průběhem ulcerózní kolitidy a Crohnovy choroby. Dále provádíme ultrazvuková vyšetření břišní dutiny a provozujeme proktologickou ambulanci zaměřenou na řešení hemeroidálních obtíží. 

KDE NAJDETE NAŠE PRACOVIŠTĚ?

ResTrial v Brně, ve Slaném

Restrial_mapa_CZ.png

ResTrial v Praze

ResTrial_mapa_Praha.png

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?

Uvědomujeme si, že největší hodnota společnosti je v zaměstnancích, a proto je pro nás zajištění jejich soustavného vzdělávání a co možná nejlepších pracovních podmínek prioritou. Klademe důraz na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem, umožněním flexibilní pracovní doby včetně podpory a rozvoje dobrých vztahů pomocí teambuildingových i mimopracovních aktivit.

 

K motivujícímu platovému ohodnocení a finančním bonusům nabízíme škálu zaměstnaneckých benefitů:

 • týden dovolené navíc 

 • týden zdravotního volna – tzv. sick days

 • příspěvek na stravné

 • penzijní připojištění

 • nadstandardní vybavení ordinací

 • přátelské pracovní prostředí a občerstvení na pracovištích

 • teambuildingové aktivity, firemní akce

 • flexibilní pracovní doba

 • dobrou firemní kulturu

Podpora specializačního vzdělávání, osobního i profesního rozvoje je u nás samozřejmostí

 • poskytujeme placené volno na vzdělávání a hradíme kongresy, konference, stáže a další vzdělávací aktivity

 • u vybraných lékařských pozic nabízíme možnost ukončení atestace ve zvoleném oboru v nejkratším možném termínu (hradíme předatestační přípravu)

Kotva 2
P4 ambulance GASTRO.jpg
Kotva 1

Zaujala Vás společnost ResTrial?

Podívejte se na aktuální pracovní nabídky:

Image-empty-state_edited.jpg

Lékař/ka - chirurg/gastroenterolog do proktologické ambulance - Praha

ResTrial

Image-empty-state_edited.jpg

Lékař/ka - v oboru Gastroenterologie - Praha

ResTrial

Image-empty-state_edited.jpg

Lékař/ka - v oboru Diabetologie/Endokrinologie – Brno

ResTrial

bottom of page