top of page
logo.png

J. E. Purkyně 365, 686 06, Uherské Hradiště

 

Uherskohradišťská nemocnice poskytuje co nejlepší a nejkvalitnější služby tak, aby z nich vzešel spokojený pacient a spokojený zaměstnanec, kterým se, doufáme, stanete i Vy.

Nemocnice patří mezi významné regionální nemocnice s téměř 100 letou tradicí. Tým zaměstnanců Uherskohradišťské nemocnice dělá vše pro to, aby nemocnice byla jistotou, kterou u nás pacient hledá, snažíme se však být i stabilním a perspektivním zaměstnavatelem s mnoha benefity.  Vážíme si toho, že se rozhodujete pracovat právě v naší nemocnici a těšíme se na spolupráci s Vámi.

1.jpg

Naším mottem je: „Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno… Pomáháme vám jej splnit.“, přidejte se k nám, ať se nám více a více daří plnit přání nemocných. 

 

V současné době Uherskohradišťská nemocnice zajišťuje ambulantní a lůžkovou péči v základních a specializovaných oborech na osmi odborných pracovištích chirurgických oborů, dvanácti pracovištích interních oborů a na sedmi pracovištích laboratorního komplementu. Nemocnice primárně pečuje o obyvatelstvo z regionu včetně okrajových oblastí sousedních okresů, ale mnohé aktivity nemocnice mají nadregionální charakter.

Vize nemocnice „Spokojený pacient + Spokojený zaměstnanec + Hospodaření umožňující rozvoj“ vychází

z orientace na spokojeného pacienta, z nabídky dobře vykonávané práce, spolehlivosti personálu, solidnosti osobního a etického přístupu k pacientovi a záruky za provedené zdravotnické výkony. Na prvním místě je tedy kvalita léčebné péče a spokojenost pacientů.

Mezi naše hodnoty patří jistota, spolehlivost a odbornost. Zázemí stabilního prosperujícího zaměstnavatele. Můžeme zaručit jistou práci a zaměstnanecké benefity. Odbornost představují akreditace kmenů a specializačního vzdělávání.

BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE​

  • atraktivní mzdové ohodnocení,

  • příspěvek na stravování,

  • příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření,

  • zvýhodněný tarif na mobil pro Vás a Vaše rodinné příslušníky,

  • slevy na cestování, lázeňské pobyty, bankovní produkty, elektro,

  • podporu celoživotního odborného i rozvojového vzdělávání,

  • možnost ubytování.

Kotva 2