top of page
logo.png

J. E. Purkyně 365, 686 06, Uherské Hradiště

 

Uherskohradišťská nemocnice poskytuje co nejlepší a nejkvalitnější služby tak, aby z nich vzešel spokojený pacient a spokojený zaměstnanec, kterým se, doufáme, stanete i Vy.

Nemocnice patří mezi významné regionální nemocnice s téměř 100 letou tradicí. Tým zaměstnanců Uherskohradišťské nemocnice dělá vše pro to, aby nemocnice byla jistotou, kterou u nás pacient hledá, snažíme se však být i stabilním a perspektivním zaměstnavatelem s mnoha benefity.  Vážíme si toho, že se rozhodujete pracovat právě v naší nemocnici a těšíme se na spolupráci s Vámi.

1.jpg

Naším mottem je: „Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jedno… Pomáháme vám jej splnit.“, přidejte se k nám, ať se nám více a více daří plnit přání nemocných. 

 

V současné době Uherskohradišťská nemocnice zajišťuje ambulantní a lůžkovou péči v základních a specializovaných oborech na osmi odborných pracovištích chirurgických oborů, dvanácti pracovištích interních oborů a na sedmi pracovištích laboratorního komplementu. Nemocnice primárně pečuje o obyvatelstvo z regionu včetně okrajových oblastí sousedních okresů, ale mnohé aktivity nemocnice mají nadregionální charakter.

Vize nemocnice „Spokojený pacient + Spokojený zaměstnanec + Hospodaření umožňující rozvoj“ vychází

z orientace na spokojeného pacienta, z nabídky dobře vykonávané práce, spolehlivosti personálu, solidnosti osobního a etického přístupu k pacientovi a záruky za provedené zdravotnické výkony. Na prvním místě je tedy kvalita léčebné péče a spokojenost pacientů.

Mezi naše hodnoty patří jistota, spolehlivost a odbornost. Zázemí stabilního prosperujícího zaměstnavatele. Můžeme zaručit jistou práci a zaměstnanecké benefity. Odbornost představují akreditace kmenů a specializačního vzdělávání.

BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE​

 • atraktivní mzdové ohodnocení,

 • příspěvek na stravování,

 • příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření,

 • zvýhodněný tarif na mobil pro Vás a Vaše rodinné příslušníky,

 • slevy na cestování, lázeňské pobyty, bankovní produkty, elektro,

 • podporu celoživotního odborného i rozvojového vzdělávání,

 • možnost ubytování.

Kotva 2

Vedení nemocnice se od roku 2014 zaměřuje na zpětnou vazbu od svých zaměstnanců

 • Možnost vyjádřit se k pracovnímu prostředí, stravování, firemním benefitům nebo vzdělávání využili zaměstnanci napříč všemi pracovními kategoriemi.

 • Spokojenost zaměstnanců s pracovním prostředím každoročně roste a letos dosahuje hranice téměř 90 %.

 • Vedení UHN si uvědomuje důležitost vlivu pracovního prostředí na výkon zaměstnanců a neustále se snaží modernizovat celý komplex.

 • Zvýšení spokojenosti v oblasti stravování je možné přisoudit širokému sortimentu bistra a bufetu, v jejichž nabídce jsou nejen výrobky Uherskohradišťské kuchyně, ale také produkty regionálních výrobců potravin. Šest obědů za zvýhodněnou cenu, to je benefit, ke kterému se pozitivně vyjádřilo 83 % respondentů.

 • V oblasti vzdělávání a odborného růstu jsou zaměstnanci spokojeni na 80 %. Svůj podíl na výsledku mají pravidelná školení, adaptační programy pro nově příchozí a organizace odborných konferencí.

 • Zaměstnanecké benefity hrají důležitou roli a ovlivňují celkovou spokojenost. Toho času UHN nabízí všem svým zaměstnancům 21 benefitů z různých oblastí.

 • Z dotazníků vyplynulo, že máme stále rezervy v mezioborové spolupráci a komunikaci.

Uherskohradišťská nemocnice se snaží být moderním, kvalitním a přátelským zaměstnavatelem, který o své zaměstnance pečuje a reaguje na jejich přání a požadavky. Tato snaha se vedení vyplácí. Uhersko-hradišťskou nemocnici by jako dobrého zaměstnavatele doporučilo 84 % respondentů. Všem zaměstnancům patří poděkování, neboť právě oni mají na vnímání celé organizace největší podíl.

Kotva 3

Zaujala Vás Uherskohradišťská nemocnice?

Podívejte se na aktuální pracovní nabídky:

Kotva 1
bottom of page