top of page
Havířov_logo.png
Havířov_logo.png

Dělnická 1132/24, Havířov, 736 01, Česká republika

Nemocnice Havířov zajišťuje poskytování zdravotní služeb pro přibližně 130 000 obyvatel Havířova a okolí. Má akreditovaná pracoviště pro výchovu a vzdělávání ve všech klíčových specializacích a v roce 2022 má ambice získat certifikaci pro řízení kvality pod normou ISO 9001:2017, na jejíž implementaci se v současné době usilovně pracuje.

 

Nabízíme péči v téměř všech základních medicínských oborech. Provozujeme 91 ambulancí a odborných poraden. Ambulantně ročně ošetříme zhruba 240 000 pacientů. Máme 440 lůžek, na kterých je ročně hospitalizováno okolo 15 000 pacientů. Disponujeme devíti moderními operačními sály, kde ročně naši lékaři provedou téměř 4500 operací. Nově jsme zahájili provoz magnetické rezonance a zvýšili tak standard poskytovaných služeb.

DSC_1261.JPG

Nemocnice prochází postupnou modernizací, jak z hlediska stavebního, tak i z pohledu technického a přístrojového vybavení. Během posledních let prošel rekonstrukcí vstupní vestibul nemocnice, naši zaměstnanci dostali nové šatny a jídelnu, byla přistavěna nová budova magnetické rezonance vybavená špičkovou zdravotnickou technikou, máme kompletně zrekonstruováno infekční oddělení, psychiatrii a geriatrii a otevřeli jsme nový urgentní příjem. Kromě MRI máme celou řadu nových špičkových přístrojů např. na RDG oddělení, urologii, porodnici, neurologii, dětském oddělení, ARIM ad.

NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM NABÍZÍME​​

Naši zaměstnanci pracují v příjemném pracovním i kolektivním prostředí. Klademe důraz na rovnováhu mezi pracovním a osobním životem umožněním pružné pracovní doby. Novým pracovníkům jsou k dispozici na každém oddělení kouči, kteří je provázejí po celou dobu jejich adaptace, vedou je a pomáhají jim. Podporujeme a vítáme také získávání specializací a další vzdělávání našich zaměstnanců.

Všechny benefity posuzujeme individuálně. Jsme ochotni vyslechnout Vaše potřeby a maximálně jim vyjít vstříc.  V našem týmu budete srdečně vítáni.

 

Nabízíme řadu benefitů:

 • zajímavá stipendia a náborové příspěvky,

 • podpora dalšího vzdělávání a specializace bez nutnosti čerpat dovolenou,

 • pomoc s hledáním bydlení, pracovního uplatnění pro partnery a školky pro děti,

 • pro vybrané profese máme bydlení zdarma,

 • přednostní zdravotní péče pro zaměstnance a až 4 rodinné příslušníky,

 • nadstandardní pokoje při hospitalizaci zdarma i pro rodinné příslušníky,

 • 10% věrnostní karta na produkty Nemocniční lékárny a prodejny zdravotnických potřeb,

 • stravování ve vlastní jídelně,

 • multisport a regenerace - karty,

 • FKSP příspěvky,

 • parkování v areálu nemocnice zdarma,

 • výhodné bankovní služby u našich partnerů - např. vedení účtu, finanční leasing, úvěrové podmínky pro zajištění vlastního bydlení.

Kotva 2

STIPENDIJNÍ PROGRAM PRO STUDENTY
 

Studentům v 5. a 6. ročníku lékařských fakult nabízíme možnost poskytnutí zajímavého stipendia, jehož výše je řešena individuálně a následné uzavření pracovní smlouvy s absolventem (závazek 3 roky). Stipendia jsou vypsána pro obory: ARIM, Chirurgie, ORL, pediatrie, infekční lékařství, geriatrie, psychiatrie, neurologie, rehabilitace, vnitřní lékařství, RDG.

Studentům 4. ročníků SZŠ a 2. a 3. ročníků VOŠ, VŠ nabízíme možnost poskytnutí zajímavého stipendia, jehož výše je řešena individuálně a následné uzavření pracovní smlouvy s absolventem (závazek 3 roky). Stipendia jsou vypsána pro obory: ARIM, urgentní příjem, chirurgie, interna, infekce, neurologie, psychiatrie, ORL, MOJIP.

Kotva 3
Kotva 1

Zaujala Vás Nemocnice Havířov?

Podívejte se na aktuální pracovní nabídky:

Image-empty-state_edited.jpg

Vrchní sestra Porodního oddělení

Nemocnice Havířov, p.o.

Image-empty-state_edited.jpg

Nutriční terapeut/ka

Nemocnice Havířov, p.o.

Image-empty-state_edited.jpg

Všeobecná zdravotní sestra

Nemocnice Havířov, p.o.

Image-empty-state_edited.jpg

Lékař/ka

Nemocnice Havířov, p.o.

bottom of page