top of page
medicon_logo_ctverec.png

Antala Staška 1670/80, Praha 4, 140 46, Česká republika

Ve Skupině MEDICON PRONATAL nabízíme širokou škálu uplatnění a profesního rozvoje. Jsme velkým hráčem na trhu ambulantní péče, vlastníme síť lékáren a několik klinik reprodukční medicíny v ČR i zahraničí, poskytujeme následnou a domácí péči. Mezi naše priority patří odborně kvalifikovaný personál a moderní přístrojové vybavení. 

 

Proč pracovat právě u nás? Protože si můžete vybrat směr své profesní kariéry, když se rozhodnete pro změnu. 

Pronatal-Kolin.jpg

VÝZNAMNĚ SE PROFILUJEME V OBLASTECH

  • Radiodiagnostiky - nabízíme všechny dostupné metody, tj. ultrazvuky, skiagrafické rentgeny, skiaskopické rentgeny, panoramatické zubní rentgeny, denzitometry, mamografy, CT a MR.

  • Asistované reprodukce - diagnostikujeme a léčíme všechny poruchy plodnosti včetně mimotělního oplodnění. V této oblasti jsme špičkou na trhu. Provozujeme Centrum prenatální diagnostiky a vlastní genetickou laboratoř.

  • Péče o ženu - zaujímáme místo 2. největšího poskytovatele v ČR s unikátním napojením na Onkocentrum, které je zaměřené primárně na léčbu karcinomu prsu. Jsme hrdí na to, že naší součástí je i pracoviště Mammacentrum Budějovická (dříve Zelený pruh), které bylo jedním z prvních pracovišť screeningu rakoviny prsu a ve svých počátcích pomáhalo vybudovat screeningový systém platný pro celou Českou republiku.

  • Jednodenní chirurgie - provádíme chirurgické a gynekologické výkony, endoskopie a laparoskopie.

  • Domácí a následné péče - staráme se o pacienty v jejich přirozeném sociálním prostředí, což pozitivně působí na jejich psychiku.