top of page
logo.jpeg

Na Celně 885, 293 01, Mladá Boleslav, Česká republika

Klinika Dr. Pírka je akreditované zdravotnické zařízení s téměř devadesátiletou tradicí. Poskytuje péči v oborech ortopedie, chirurgie, chirurgie ruky a ambulantní gastroenterologie, diabetologie, neurologie, fyzioterapie a kardiologie. Klinika byla založena v roce 1934, což ji činí v rámci českého zdravotnictví mimořádným projektem. Jde o jedno z nejmodernějších soukromým zdravotnickým pracovištím v České republice. Je ve vlastnictví rodiny Pírků, potomků MUDr. Antonína Pírka, který nemocnici založil. Je to nemocnice, která má „jméno“, doslova.

DSC_0336.jpg

Klinika Dr. Pírka je vyhlášeným ortopedickým pracovištěm s moderní technologií. V ortopedii patří naše zdravotnické zařízení v ČR mezi přední co do počtu i kvality prováděných operací kloubních náhrad a artroskopických operací. 

Chirurgie ruky je pracoviště vedené předním českým ortopedem specializovaným na chirurgii ruky, držitelem evropského diplomu MUDr. Radkem Kebrlem. Koncept nového pracoviště vychází z modelů předních světových pracovišť, jako jsou pracoviště AZ Deurne Antverpy, Clinic Jouvenet de Paris.

V oboru chirurgie jsou prováděny zákroky břišní chirurgie a ostatní výkony všeobecné chirurgie a plastické chirurgie jako operace na trávicím traktu, operace žil dolních končetin, operace prsu a další výkony. Částečně jsou prováděny i výkony plastické chirurgie. 

Sídlí zde řada dalších specializovaných pracovišť, mezi ně patří oddělení gastroenterologické oddělení, fyzioterapie, kardiologie, neurologie poskytují péči s nejkvalitnějším technickým vybavením.

Klinika Dr. Pírka má více než sto dvacet stálých zaměstnanců. Odborné schopnosti týmu jsou tím nejcennějším, co Klinika má. Mimo to, Klinika realizuje dlouhodobý plán rozvoje a modernizace Kliniky. Může se tak řadit mezi nejmodernější zdravotnická zařízení. Cílem majitelů bylo vytvořit pracoviště odpovídající nejpřísnějším podmínkám EU jak technickou úrovní vybavení, tak komfortem péče o pacienty. Vybudován byl moderní trakt operačních sálů a sterilizačního centra.

video

Nový pavilon je svojí architekturou a organizační strukturou srovnatelný s předními pracovišti EU. Díky technickému vybavení a odborným schopnostem lékařů, disponuje klinika novými metodami včetně 3 D plánování operací.

 

Součástí projektu, bylo vždy dbát na osobní potřeby pacientů i zaměstnanců. Cílem bylo vytvoření prostoru plného světla a optimizmu. Současná architektura využívá designové technologie vytvářející příjemné prostředí. Současně s námi v Klinice Dr. Pírka léčí i příroda. Prostředí, ve kterém se Klinika nachází je zcela mimořádné, je obklopena vlastním lesoparkem se vzácnými dřevinami a uměleckými sochami, vytvářející pocit přírodní galerie. Protože součástí „umění léčit“ je vše, co pacienty obklopuje.

Specialitou Kliniky je též veřejnosti i zaměstnancům přístupná restaurace Štěpánka, umístěna přímo v horním patře třípatrové budovy ambulance. 

DSC_1837.jpg

Klinika stejně tak klade velký důraz na odbornou úroveň a vzdělávání svých zaměstnanců. Vrcholem je spolupráce s americkou Mayo Clinic a národním centrem tkání a buněk.

 

Klinika Dr. Pírka je akreditovaným pracovištěm. V roce 2017 a 2020 byla klinika vyhlášena absolutním vítězem Kvalitní a bezpečná nemocnice roku.

NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM NABÍZÍME

  • Práci v moderním a akreditovaném prostředí s technickou výbavou na nejvyšší úrovni.

  • Nadstandartní platové podmínky a osobní ohodnocení.

  • Podpora dalšího vzdělávání, dle pozice domácí i zahraniční stáže.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Zaměstnanecké benefity.

  • Náborový příspěvek.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Multisport karta, slevy v lékárně a rekondiční pobyty v lázeňském prostředí.

  • Možnost služebního bytu (dle pozice).

Klinika Dr. Pírka každoročně pořádá vánoční večírek pro všechny zaměstnance v restauraci Štěpánka, která je její součástí. Dále klinika každý rok organizuje divadelní představení Dejvického divadla v prostorech mladoboleslavského divadla.

Klinika Dr. Pírka podporuje vzdělávání svých lékařů a zajišťuje jim odborné stáže a kurzy, jak v České republice, tak i v zahraničí.

Klinika Dr. Pírka má k dispozici několik firemních bytů, které svým zaměstnancům nabízí dle pracovních pozic.

STIPENDIJNÍ PROGRAMY PRO STUDENTY ZDRAVOTNICKÝCH OBORŮ

benefity
Stipendium - všeobecná sestra.png
Stipendium - fyzioterapie.png

JAK NÁS HODNOTÍ NAŠI PACIENTI

EF8D8F26-8BD0-4EDD-B0F7-51DFFF822EB3.jpeg
251BB93E-D3AB-44BA-9968-BEECD4C33B77.jpeg
528CC599-409D-44E5-A071-EE5739B6AB9A.jpeg
A2A0F971-EFC4-487D-AAC6-4D3FBB161BB2.jpeg
C0A65317-F5FA-4A7B-9718-E7EB8F5843F1.jpeg
jobs

Zaujala Vás Klinika Dr. Pírka?

Podívejte se na aktuální pracovní příležitosti:

Image-empty-state_edited.jpg

Chirurg

Klinika Dr. Pírka

Image-empty-state_edited.jpg

Ambulantní kardiolog/kardioložka

Klinika Dr. Pírka

Image-empty-state_edited.jpg

Všeobecná nebo praktická sestra do recepce

Klinika Dr. Pírka

Image-empty-state_edited.jpg

Všeobecná sestra

Klinika Dr. Pírka

Image-empty-state_edited.jpg

Anesteziolog/anestezioložka

Klinika Dr. Pírka

bottom of page