top of page
Image-empty-state_edited.jpg

Všeobecná sestra pro Centrum očkování a cestovní medicíny

Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

U Vojenské nemocnice 1200, 169 02 Praha 6

 Informace o pracovní nabídce: 

Centrum očkování a cestovní medicíny hledá všeobecnou sestru s proaktivním přístupem a zájmem o tuto problematiku (ranní provoz).
Proč si zvolit Kliniku infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN?
Obor infektologie nás baví především pro jeho pestrost. Každý den se setkáváme se zajímavými a neobvyklými diagnózami a poskytujeme i intermediální péči. Jsme vybaveni moderními bezpečnostními pomůckami a technologiemi, které zvyšují komfort pacientů a bezpečí zdravotníků.
Jsme rovnocenní partneři s lékaři a máme možnost plánovat individuální komplexní péči o pacienta v multidisciplinárním pojetí.
Chcete pracovat na renomované klinice, kde odvádíme svou práci zodpovědně, vážíme si jeden druhého a respektujeme se? Neváhejte a přijďte mezi nás.

Centrum očkování a cestovní medicíny - Ústřední vojenská nemocnice Praha (ÚVN) (uvn.cz)

 Požadujeme: 

    odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., praxe v oboru není podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.

 Co Vám nabízíme? 

    náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).

 Termín nástupu: 

Nástup možný po dohodě

 Kontaktní osoba: 

Romana Gáborová

973203602

bottom of page