top of page
Image-empty-state_edited.jpg

Primář/primářka dětského oddělení

Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Purkyňova 11, 695 26 Hodonín

 Informace o pracovní nabídce: 

Výběrové řízení na obsazení pracovního místa/funkce vypisuje ředitel Nemocnice TGM Hodonín, p. o., se sídlem Purkyňova 2731/11, 695 01 Hodonín.
Lékaři Dětského oddělení zajišťují provoz a služby Dětské ambulance, Dětského lůžkového oddělení a Dětské JIP, a také po celý týden Dětskou lékařskou službu první pomoci. Lékaři při práci využívají moderního a rychlého komplementu vyšetřovacích metod.
K písemné přihlášce doložte: životopis s přehledem dosavadní praxe, kopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikačních předpokladech, výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, doklad o zdravotní způsobilosti, střednědobý plán rozvoje oddělení v rozsahu max. 3 stran formátu A4.

Písemné přihlášky včetně všech příloh zašlete v obálce s označením „Výběrové řízení – primář dětského oddělení“ do 31. 1. 2023 na sekretariát Nemocnice TGM Hodonín, p. o., Purkyňova 2731/11, 695 01 Hodonín.

 Požadujeme: 

  VŠ vzdělání lékařského směru, kvalifikace v oboru: specializovaná způsobilost dle z. č. 95/2004 Sb. v oboru pediatrie, licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře nebo doložení podané žádosti o tuto licenci ČLK. Osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení odborného týmu včetně manažerských dovedností, zdravotní způsobilost, morální bezúhonnost, praxe v oboru min. 10 let. Předložení střednědobého plánu rozvoje oddělení do roku 2026 s návrhem opatření ke zlepšení zdravotní péče.

 Co Vám nabízíme? 

  Nástup ihned nebo dle dohody
  Profesní stabilitu
  Výborné platové podmínky
  Možnost získání služebního bytu
  Náborový příspěvek 300 000,- Kč
  Podporu dalšího vzdělávání a hrazenou účast na kongresech a seminářích
  Firemní mini školku v areálu nemocnice
  Příspěvek na penzijní připojištění, čerpání fondu FKSP, účast na odborových akcích
  Moderní závodní stravování

 Termín nástupu: 

Březen 2023

 Kontaktní osoba: 

MUDr. František

+420518306150

bottom of page