top of page
Image-empty-state_edited.jpg

Všeobecná zdravotní sestra / Všeobecný zdravotní bratr

Dům sociální péče Kralovice

Plzeňská tř. 345, 331 41 Kralovice

 Informace o pracovní nabídce:

Jsme pobytová sociální služba, příspěvková organizace Plzeňského kraje a aktuálně hledáme do svého týmu kolegyni či kolegu na pozici:

Místo výkonu práce: Dům sociální péče Kralovice, Plzeňská tř. 345, 331 41 Kralovice

Náplň práce:
• zdravotní péče o klienty služby Domov pro osoby se zdravotním postižením a Domov se zvláštním režimem

 Požadujeme:

    • odborné vzdělání všeobecné zdravotní sestry
    • trestní bezúhonnost
    • uživatelská znalost MS OFFICE
    • samostatnost, pečlivost, aktivita
    • zodpovědnost, spolehlivost, důslednost
    • ochota dále se vzdělávat
    • profesionální vystupování

 Co Vám nabízíme?

    • pracovní poměr na celý, popř. zkrácený úvazek
    • nástup dle dohody
    • stabilní pracovní podmínky a zázemí příspěvkové organizace
    • další vzdělávání zaměstnanců
    • tabulkový plat dle délky praxe + příplatky
    • benefity: příspěvky z FKSP, stravování za velmi výhodných podmínek

 Termín nástupu:

ihned

 Kontaktní osoba:

Ing. Eva Uchytilová

601166171

bottom of page